Doc. dr. Saulius Rutkauskas

Centro įkūrėjas | Gydytojas radiologas
Saulius Rutkauskas

Doc. dr. Saulius Rutkauskas

Centro įkūrėjas | Gydytojas radiologas

2009 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir įgijo gydytojo radiologo profesinę kvalifikaciją.

Jau nuo pirmų medicinos studijų metų dr. Saulius Rutkauskas gilinosi į klinikinę anatomiją. Rezidentūros metais susidomėjo muskuloskeletalinė ultragarsinė diagnostika, kuriai didžiausią dėmesį skiria ir iki šiol. Dirbdamas regioninėje ligoninėje ir keliose privačiose klinikose gydytojas radiologas atlieka daugiau nei 100 pacientų ultragarsinių tyrimų per savaitę su įvairia muskuloskeletaline patologija.

Šiuo metu dr. Saulius Rutkauskas yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Radiologijos klinikos lektorius, dviejų vadovėlių ir daugiau nei 16 Web of Science DB referuojamuose leidiniuose su cituojamumo rodikliu.

Dr. Saulius Rutkauskas yra Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos draugijos (RSUDD) vadovas, Europos radiologijos draugijos (ESR) ir Europos muskuloskeltalinės radiologijos draugijos (ESSR) Ultragarso subkomiteto aktyvus narys, pažymėjimų valdymo sistemos ProCerty įkūrėjas.

Dr. Saulius Rutkauskas yra kviestinis ESSR metinių konferencijų lektorius ir yra pats surengęs jau daugiau nei 50 vietinių ir tarptautinių ultragarso mokymų, kuriuose dalyvavo virš 1300 dalyvių.