slide

Ultrasound CENTER

„Ultrasound Center“ pirmoji Baltijos šalyse ir viena iš nedaugelio mokymo įstaigų Europoje, kurios veikla orientuota išskirtinai į ultragarsinę diagnostiką. Medicinos mokslų daktaro, gydytojo radiologo Sauliaus Rutkausko iniciatyva įkurtas centras šiandien vienija itin aukštos kvalifikacijos, skirtingų medicinos sričių specialistus, kurie savo žiniomis ir patirtimi dalinasi mokymu metu.

Kasmet „Ultrasound Center“ suorganizuoja dešimtis ultragarsinės diagnostikos tema įvairių mokymų, skirtų tiek pradedantiems, tiek ilgametę patirtį sukaupusiems gydytojams. Kursų metu lektoriai dalinasi vertingomis teorinėmis žiniomis ir ypatingą dėmesį skiria praktinei daliai. Pasitelkdami centre esančią modernią diagnostinę įrangą, lektoriai padeda kursantams geriau įsisavinti teorines žinias ir įgyti teisingų praktinių įgūdžių. Nedidelėse grupėse vykstančių mokymų metu vyrauja betarpiškas bendravimas ir užtikrinamas individualus dėmesys kiekvienam kursantui.

„Ultrasound Center buvo sukurtas tam, kad visi norintys tobulėti specialistai, galėtų tai daryti turėdami pačias geriausias sąlygas: kokybiškiems mokymams pritaikytą jaukią aplinką, naujausią diagnostinę įrangą  ir mokytojus, kurių žinios ir patirtis pati vertingiausia“, – sako „Ultrasound Center“ įkūrėjas ir lektorius Dr. Saulius Rutkauskas.